Home > Gry, News > Dzień Pokemonów w Warszawie

Dzień Pokemonów w Warszawie

4 sierpnia, 2011 Idź do komentarzy


Wbrew powszechnemu marudzeniu wobec poczynań Nintendo Polska (znanego szerzej jako Stadlbauer) w naszym kraju, oficjalny dystrybutor we współpracy z największym polskim serwisem o kieszonkowych stworkach postanowił sprawić miłą niespodziankę fanom flagowej serii Nintendo. Po szczegółowe info zapraszam do rozwinięcia.

Jak głosi oficjalna notka:

Już w sobotę 20 sierpnia wszyscy miłośnicy Pokemonów będą mieli okazję spotkać się z innymi fanami w pubie Merlin w Warszawie na Polu Mokotowskim, powymieniać tam swoimi stworkami i powalczyć między sobą podczas specjalnej imprezy organizowanej przez Pokemon Valhallę pod patronatem Nintendo Polska w związku z premierą filmu Zoroark: Mistrz Iluzji na antenie Disney XD. W trakcie jej trwania przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami, a główną atrakcją tego dnia będzie możliwość pobrania specjalnego Celebi na jedną z gier czwartej generacji (Diamond, Pearl, Platinum, HeartGold lub SoulSilver). Pokemon ten jest nie tylko kolejnym wpisem w Pokedeksie i świetną pomocą w bitwach, ale może także posłużyć do odblokowania specjalnych wydarzeń – w HeartGold oraz SoulSilver można dzięki niemu cofnąć się w czasie i spotkać tajemniczego Giovanniego, z kolei po przesłaniu do gry Black lub White pomaga zaprzyjaźnić się z małym Zoruą. Celebi i Zorua dadzą się bliżej poznać podczas premiery telewizyjnej filmu, która odbędzie się zaledwie tydzień po Dniu Pokemonów, 27 sierpnia o 8:05 i 15:15.

Ponieważ jest to pierwsze wydarzenie tego typu w Polsce, a chcielibyśmy się do niego dobrze przygotować, prosimy wszystkich, którzy są pewni lub niemal pewni swojej obecności na Dniu Pokemonów o wpisanie się do specjalnego formularza. Dla Was to tylko parę sekund, a dla nas może się okazać bardzo pomocne.

Źródło: Pokemon Valhalla

Tagi:Tagi: ,


 1. Tfor
  4 sierpnia, 2011 at 19:29 | #1

  Pojechałbym :) ale niestety inne plany mam.

 2. McMuffin
  5 sierpnia, 2011 at 18:19 | #2

  Może wpadne, chociaż aktualnie nie posiadam żadnych Poków na DSa.

 3. SroQ
  7 sierpnia, 2011 at 20:33 | #3

  Może i wpadłbym, ale ten miesiąc rezerwuje sobie na Polcon ;3

 4. Tfor
  8 sierpnia, 2011 at 09:13 | #4

  No ja wpadam, również nie posiadam żadnych Poków na DS’a (sprzedałem DS’owe gierki, żeby na 3DS’a zebrać), ale będę kibicował znajomym podczas turniejowych walk :).