Home > Gry, Tłumaczenia > The Legend of Zelda Phantom Hourglass PL [NDS]

The Legend of Zelda Phantom Hourglass PL [NDS]

zeldapl

Od 17-tego listopada widnieje post na forum GrajPoPolsku.pl z informacją o polskim, fanowskim tłumaczeniu The Legend of Zelda Phantom Hourglass na handhelda Nintendo DS. Sam tytuł został przetłumaczony jako – Legenda Zeldy: Tajemnicza Klepsydra. Dlaczego o tym wspominam? Kilka dni temu pojawiły się pierwsze screeny z tłumaczenia i wygląda to na bardzo profesjonalną robotę.
Więcej o samym projekcie i postępach rozpisał się Cierpa – więc po resztę zapraszam w odnośnik. Mimo, że grę już mam za sobą, chętnie zagram ponownie, tym razem po polsku. Zacierajcie ręce i stylus!

z1 z2

Tagi:Tagi: , , ,


 1. BenitoKKS
  14 grudnia, 2009 at 13:16 | #1

  Nintendo ma Polskę w zakończeniu pleców, więc fajnie że powstają fanowskie spolszczenia na ich systemy. Swego czasu grałem na takich w FF 7/8/9 i oceniam jak najbardziej pozytywnie. Nieraz fanowskie spolszczenie jest lepsze od profesjonalnego.

 2. Marcin „Dr.Agon” Górski
  14 grudnia, 2009 at 23:10 | #2

  Ja bym tytuł oryginalny zostawił, resztę można tłumaczyć.
  Gra sama w sobie jest świetna, zaczynam teraz „Spirit Tracks”.

 3. Ruby
  17 października, 2015 at 17:55 | #3

  Gra wygląda obłędnie i już pluję sobie w brodę, że wcześniej ją pominąłem – chyba tylko dlatego, że badzro mocno kojarzyło się z The Whispered World, a ta pozostawiła we mnie badzro mieszane uczucia. Dzięki za rzeczową recenzję, już zaczynam polowania na wersję pudełkową.Cieszy, że postarali się o dobre tłumaczenie, nie każda przygodf3wka ma u nas tyle szczęścia.

 1. Brak jeszcze trackbacków