Home > Blog > Pomóż karawanie nikczemna duszo

Pomóż karawanie nikczemna duszo

Jak pewnie rzesza osób odwiedzających systematycznie karawanę (tych ponad 1000 dusz dziennie) zauważyła, że w sidebarze po prawej widnieje reklama google. Wszyscy redaktorzy na stronie działają „charytatywnie”, tzn. nie dostają jakiegokolwiek wynagrodzenia za swoją pracę, ew. komentarze, których liczba czasem również nie jest zadowalająca ;)

Za utrzymanie strony więc wyciągam co miesiąc z własnej kieszeni. Nie są to może jakieś wielkie sumy, ale po części mogłoby się w ten sposób zwrócić, a nawet dałoby to szansę na organizację kolejnych konkursów.

Jest to informacja jednorazowa – nie mam zamiaru „spamować” co jakiś czas. Jestem świadom, że liczba kliknięć po tej informacji może się zwiększyć, lecz z czasem opadnie. Jeśli jednak coś Cię w tej reklamie zainteresuje – to tylko jedno kliknięcie…

Tagi:Tagi:


 1. Zed
  13 kwietnia, 2010 at 16:05 | #1

  Uważajcie, bo wg. regulaminu G. nawoływanie do klikania w reklamy jest niezgodne z owym regulaminem. Pozdro.

 2. Inlagd
  13 kwietnia, 2010 at 17:27 | #2

  Bardzo słuszna uwaga. Być może wystarczy przypomnieć o samym istnieniu reklam (szczególnie użytkownikom AdBlocka) oraz o fakcie, że z samego ich wyświetlania serwera się nie da opłacić.

 3. BeaR
  13 kwietnia, 2010 at 18:22 | #3

  A tam, ja i tak klikam :)

 4. Nyu
  13 kwietnia, 2010 at 19:30 | #4

  Ale czy to jest nawoływanie? To raczej sugestia.

 5. Tomasz „abrasante” Karulski
  13 kwietnia, 2010 at 19:58 | #5

  Napisałem wyraźnie „Jeśli jednak coś Cię w tej reklamie zainteresuje – to tylko jedno kliknięcie…”

  Do niczego więc nie nawołuję :)

 6. m
  15 kwietnia, 2010 at 00:13 | #6

  adsense jest już tak „sprostytuowaną” formą zarabiania na blogu że cięzko byłoby utrzymać serwer i blogerów z adsensa.
  Powinieneś raczej zaiteresować się sieciami reklamowymi dla blogów (np. adtaily.pl) które dają już o wiele więcej zarobić niż adsense.
  warto też dodać blog do systemu wymiany linków (widzę że blog jest na wordpressie a jest system dedykowany dla wpordpressa – wpbooster.pl ). w takim systemie dodajesz tylko wtyczkę do bloga i zapominasz a jak blog zarobi punkty to możesz te punkty sprzedać albo zamienić na linki do bloga a więc przyciągnąć kolejnych userów którzy będą klikać w reklamy :]

 1. Brak jeszcze trackbacków