Home > Gry, News, Retro > Jak się kiedyś startowało?

Jak się kiedyś startowało?

Wrzesień 17th, 2011 Idź do komentarzy


Przed nami swego rodzaju podróż w przeszłość, otóż w sieci się ukazały się filmiki prezentujące ekrany ładowania chyba wszystkich możliwych konsol świata. So, let’s go!Coś się Wam szczególnie podoba? Ja najmilej wspominam ekran startowy konsoli PlayStation (PSX).

Tagi:Tagi: , ,


 1. SroQ
  Wrzesień 18th, 2011 at 19:18 | #1

  Najmilej wspominam ekrany powitalne PSX, Dreamcasta i PS2, chociaż starsze konsole Segi też dobrze mi się kojarzą ;)
  Swoją drogą, Famicom ma bardzo ciekawy boot.

 2. McMuffin
  Wrzesień 19th, 2011 at 13:26 | #2

  Mimo, że nigdy nie darzyłem miłością pierwszego Xboxa, musze przyznać, że designersko bardzo podoba mi się ta zabawa z czernią i zielenią, połączoną z dziwną maszynerią pełną rur i im podobnych. Chyba w najbliższym czasie dam tej konsolce drugą szansę.

 3. Tfor
  Wrzesień 19th, 2011 at 14:02 | #3

  Koniecznie, XBOX jest bardzo dobrą konsolą, wszelkie gry multiplatformowe wyglądają często lepiej niż na PS2, do tego jest to bardzo wydajna maszynka, po wgraniu XBMC można grać po sieci przez Xlink, oglądać filmy (duuużo formatów), muzyczka, internet i te sprawy. No i ma kilka dobrych gierek na wyłączność ;], choć pad mógłby być bardziej wygodny :).

 4. SroQ
  Wrzesień 19th, 2011 at 14:05 | #4

  Jeśli coś by u mnie przemawiało za kupnem X-a to byłby to na pewno fakt, że na dzień dzisiejszy jest on wciąż najlepszą stacjonarną konsolą jesli chodzi o emulacje, do tego stopnia, że bez bólu można na nim zagrać w gry z Nintendo 64. No i Xbox dostał sporą liczbę gier, które swoje korzenie miały na Dreamcaście – żeby daleko nie szukac, jest to np. Jet Set Radio Future i Crazy Taxi 3. Szkoda tylko, że planowane na niego Shenmue III skończyło się na planach…