Home > Anime, Geek, Gry > Gra Pokemon adekwatna do naszych oczekiwań? [2]

Gra Pokemon adekwatna do naszych oczekiwań? [2]

1 grudnia, 2011 Idź do komentarzy


Przeglądając dzisiaj czeluście internetu trafiłem na powyższy art, będący fanowskim wyobrażeniem kolejnej odsłony kieszonkowych potworów, tym razem na nadchodzące Wii U. Muszę przyznać, że przekaz zawarty w powyższym obrazku skłonił mnie do refleksji – Pokemon to marka, która sama z siebie sprzedaje kolejne konsole Nintendo, z kolei tabletowaty kontroler wydaje się wprost idealnym miejscem na implementację np. Pokedexa, co przy odpowiadającej standardom grafice mogłoby w końcu dokonać przełomu w skostniałej od wielu lat serii. Jak pokazuje wcześniejszy wpis na karawanie, takie zdanie jest podzielane przez sporą cześć fanów Pikachu i s-ki, więc ciekawi mnie, jaki wy spoglądacie na taki pomysł.

Tagi:Tagi:


 1. Chloes
  1 grudnia, 2011 at 17:54 | #1

  Pokemony powinny imo przejsc w rece innych twórców pokroju Retro-Studios, które już dawno wyrosło na nowe Rare i tworzy prawdziwe perełki ze znanych marek.

 2. Iwan Rusofil
  4 grudnia, 2011 at 12:51 | #2

  eKaIyo Online autorstwa bodaj jednego rodaka… Szkoda, że ostatecznie to to nie powstało, bardzo liczyłem na ten projekt reklamowany niegdyś na śp. ePokémon.

  Co do samych Pokémonów, niestety przejadły mi się już kompletnie po nędznej wg mnie IV generacji.

  Graficznie bardzo odpowiadało mi Colloseum i XD, niestety „statyczność” stworków (i… lewitacja u wodnych potworów) podobna do oczywistych ograniczeń wersji na konsole przenośne popsuły efekt. Liczę na zobaczenie kiedyś gry z równie fascynującymi walkami do tych, które miałem okazję ujrzeć w mandze, bądź anime.

 3. SroQ
  4 grudnia, 2011 at 18:59 | #3

  Colloseum to fajna gra jest, tylko miała dla mnie jeden wielki mankament, że została oparta na generacji nowszej od klasycznych G/B/Y i Silver/Gold/Crystal. Kolejne już mnie tak nie jarały. Zawsze chcialem obadać XD, ale dostepnosc tej gry jest na bardzo niskim poziomie.