Home > Gry, Retro > Demake Left 4 Dead ujrzał światło dzienne

Demake Left 4 Dead ujrzał światło dzienne

Wspominałem już dwa razy na blogu o pracach nad demake’em Left 4 Dead na PC (tu i tu). Jak wspominał Eric Ruth na swoim blogu, gra miała pojawić się w styczniu tego roku i jak widać chłopak się wyrobił. Przypomnę, że gra oferuje pięć mapek z czterech kampanii. Do wyboru jedna z czterech postaci.

z1 Demake Left 4 Dead

Tagi:Tagi: ,


 1. Morden
  Styczeń 14th, 2010 at 14:53 | #1

  Porzadny demake, ale szkoda ze w trybie pelnoekranowym grafika jest filtrowana. Zauwazylem tez, ze sciagniecie tej gry to niemaly problem, jako ze obydwa zrodla wersji 1.3 to serwisy wymagajace rejestracji badz parunastu minut czekania. Plik wrzucilem na moj DropBox a link puszczam ponizej. Proponuje przehostowac, bo na DropBox rzeczy zbyt dlugo nie trzymam. Plik przepakowalem 7z.

  – > Left 4 Dead Demake @ DropBox

 2. abrasante
  Styczeń 14th, 2010 at 15:02 | #2

  Rozumiem, że już grałeś… i jak Ci się widzi owy demake? Mi dość ciężko jest poruszać się postacią, tzn poprawnie strzelać. Chodzi o to, że gdy zauważy Cię zombi, to leci za Tobą z taką samą prędkością jak Ty biegniesz, poprzez co nie zdążysz się odwrócić i strzelić gdy on już Ci „wisi na gardle”… Istnieje możliwość odepchnięcia nieumarłych, ale mija się ona trochę z celem…

 1. Brak jeszcze trackbacków