Home > Blog > Wróciliśmy?

Wróciliśmy?

15 marca, 2015 Idź do komentarzy

retro-video-game-wallpaperbabydriz-inc-official-headquarters-of-awesome-page-3-top-host-z3jdwvlr

Blisko trzy lata temu, 14 kwietnia 2012 roku na karawanie pojawił się ostatni wpis. Nie przybyłem jednak po to, aby tłumaczyć co się działo z nami przez ten okres. Chciałem tylko oznajmić, że wracamy do gry – fajni jak zawsze, nowi jak nigdy.

Fakt jest taki, że karawana wraca… jednak postanowiłem nieco zmienić koncepcję bloga. W dobie szybkich repostów na facebooku i zalewie serwisów obrazkowych najwyższy czas, abyśmy trochę dorośli. Znowu będziemy wam dostarczać najlepszy content w tej części internetów (i co ważne, będą to robić także nowi i nieznani, ale naprawdę fajni autorzy), jednak na blogu spodziewajcie się przede wszystkim długich treści do poczytania – cała reszta, zwana potocznie pierdołami będzie trafiała bezpośrednio na nasz fejsowy fanpejdż.

Niczym feniks po raz kolejny powstajemy z popiołów. Czy na dobre? To już zależy tylko i wyłącznie od waszego wsparcia. A wiec oldschoolowcy wszystkich krajów – łączmy się! 1. Gaijino
  16 marca, 2015 at 22:57 | #1

  OMG, tego się nie spodziewałem. Trzymam kciuki ekipo!

 2. Goombario
  17 marca, 2015 at 17:36 | #2

  Brawo panowie. Przyznam szczerze, że zaskoczyliście mnie tą informacją. Po 3 latach milczenia obwieszczacie powrót i do tego zaczynacie od razu z grubej rury. Czekam na ogłoszenia odnośnie dalszego składu redakcji.

 3. Mugshot
  18 marca, 2015 at 15:33 | #3

  Pewnie powtórzę to co napisali inni… ale ciesze się, że zaliczacie comeback. Będę tylko tęsknił za „Bez komentarza”. Niby facebook nadaje się do takich treści… ale i tak :P

 4. Vivi
  18 marca, 2015 at 22:01 | #4

  Mówiąc o „długich” tekstach jakie konkretnie rodzaje macie na myśli?

 5. SroQ
  18 marca, 2015 at 22:12 | #5

  @Vivi
  Mamy na myśli rodzaj tekstów bogaty w treść :D

  A tak na poważnie – na pewno będzie dużo recenzji gier (zarówno starych, jak i głośniejszych nowych) oraz filmów, czasem też komiksów. Jeżeli trafi się ciekawa osoba do wywiadu to wiadomo, że nie przepuścimy okazji do zadania jej kilku pytań. Wspominkowe i nostalgiczne teksty też będą, jeżeli jakiś autor wpadnie akurat na jakiś dobry pomysł co do tematu. Temat lat 90. jest obecnie eksponowany w internecie aż do bólu, więc chcielibyśmy stawiać na treść, która będzie czymś niespotykanym.

 6. Dr Grzybiarz
  19 marca, 2015 at 08:15 | #6

  Huehue. Wasz powrót cieszy tym bardziej, że w końcu będę miał okazję nawiązać współpracę z portalem i zaprezentować swoje własne wypociny.

 7. Gomlin
  19 marca, 2015 at 23:06 | #7

  Nigdy wcześniej tu nie gościłem ale od pierwszego wejrzenia już mi się podoba klimacik ;)
  Nie było mnie wcześniej ale ciesze się, że portal znowu rusza i będę mu się bacznie przyglądał i nie tylko :) Powodzenia!