Home > Sztukamięs > Sztukamięs #10 Czyli cotygodniowy przegląd lasek – Chloe Frazer

Sztukamięs #10 Czyli cotygodniowy przegląd lasek – Chloe Frazer

25 listopada, 2011 Idź do komentarzy

Tomb Raider ma swoją Lare, a Uncharted ma swojego… Drake’a? Mimo iż głównym bohaterem owej serii jest facet, nie brakuje również pięknych pań. Poznajemy dwie niewiasty: Elene oraz Chloe, i to tej drugiej poświęcimy dzisiejszy odcinek, jakże oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju cyklu. Zapnijcie pasy bo mamy do czynienia z naprawdę ostrym „mięskiem”!

 • Imię: Chloe Frazer
 • Zawód: Łowczyni skarbów
 • Pochodzenie: Seria Uncharted (2 oraz 3 część)
 • How hot: Lawa wulkaniczna
 • Opis: Gra na dwa fronty to jej specjalność. Twarda laska, która nie boi się użyć spluwy i żadne przeszkody nie są jej straszne.

Niestety już sam początek drugiej części Uncharted przekazuje nam smutną wiadomość, Chloe jest zajęta. Flynn, jak mogłeś… a nie to przecież Drake jest jej wybrankiem! Jak wyżej wspomniałem, dziewczyna opanowała do mistrzostwa grę na dwa fronty. Zdecydowanie przykuwa uwagę jej tyłeczek – ile razy to zamiast pchać fabułę do przodu, spędzałem bezczynnie parę minut by nacieszyć oko. Krągłości oraz sposób w jaki nim porusza, po prostu miód. Nie zapominajmy o górze, tam także jest na co popatrzeć. Czerwona koszuleczka noszona przez Chloe idealnie odwzorowuje jej temperament – nie czeka nas choćby chwila nudy z taką kobietą. Achhh, ten tyłeczek…

„Really, five minutes? Well, that’s great, I won’t even have to get my top off. „

Najlepsze ujęcie:


Tagi:Tagi: ,


 1. SroQ
  25 listopada, 2011 at 23:05 | #1

  Elene zawsze wyglądała mi troche na niemke, wiec nie wzbudziła mojej sympatii, ale Chloe już jak najbardziej :3

 2. lukasz18sly
  21 lutego, 2012 at 14:54 | #2

  Aaaajjjjj, śliczna jest…… najpiękniejsza dziewczyna jaka widziałem :)