Home > Geek, News > Starforce 2011 już za 10 dni!

Starforce 2011 już za 10 dni!

Wrzesień 1st, 2011 Idź do komentarzy


Jest to doskonała okazja, aby przygotować się do trzeciej edycji największego gwiezdnowojennego konwentu w Polsce, która w tym roku oprócz licznych prelekcji, wystaw i stoisk wydawniczych będzie gościć aktor Jeremy Bulloch, znany z roli kultowego łowcy nagród, Boby Fetta. Redakcja Karawany oczywiście także się tam pojawi, więc ci, którzy z rożnych powodów nie będą mogli się pojawić, mogą liczyć na obszerną relację :)
Wiejec info możecie znaleźć na oficjalnej stronie konwentu.

Tagi:Tagi: ,


 1. Gambit
  Wrzesień 2nd, 2011 at 09:55 | #1

  SroQ wczoraj wlasnie o tobie myslalem jak natrafilem na news’a dotyczacego zmian w wydaniu bluray SW – http://www.filmweb.pl/news/Fani+%22Gwiezdnych+Wojen%22+w%C5%9Bciekli+na+zmiany+wprowadzone+przez+Lucasa-77307

  Co Ty na to?

 2. SroQ
  Wrzesień 2nd, 2011 at 12:45 | #2

  Na forach huczy o tym od jakiś trzech dni. A co do mojej opinii – nie są to zmiany, które skrzywdziły klasyczną trylogię tak jak zmiany wprowadzone przy okazji odświeżonej trylogii w kinach. Są zmiany, które mi prywatnie się podobają (zamiana koszmarnej kukiełki Yody z Epizodu I na model komputerowy, „ożywienie” Ewoków, poprawa obrazu i i błędów graficznych, usunięcie efektu „ziarnistego obrazu” czy dostosowanie dźwięku do dzisiejszych standardów), są zmiany, które dla mnie są dziwne (zamiana ryku wydawanego przez Obi-Wana, „Noooo” Vadera) i wobec nich mam mieszane odczucia, ale jednocześnie nie jestem tak hardym fanbojem żeby drzeć z tego tytułu szaty.

 3. Nagash
  Wrzesień 2nd, 2011 at 19:37 | #3

  Link na koniec tekstu prowadzi do właśnie tego tekstu :D
  I SroQ napisz do mnie na gg bo mialem problemy z kompem i wszystko co na nim mialem diabli wzięli ;] i nie mam Twojego numeru teraz.

 4. SroQ
  Wrzesień 3rd, 2011 at 11:35 | #4

  @Nagash
  Już dziala, nie mam pojecia czemu wcześniej tak odsyłalo ;P

 5. Den
  Wrzesień 7th, 2011 at 13:08 | #5

  SroQ, być może spotkamy się na miejscu, bo także planuję wpaść na wytawę i kilka prelekcji ;)