Home > Geek, Humor, Komiks > Mapa Nowego Jorku w wersji dla Geeka

Mapa Nowego Jorku w wersji dla Geeka

Październik 12th, 2011 Idź do komentarzy


Nowy Jork to najludniejsze i prawdopodobnie najbardziej charakterystyczne miasto Stanów Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że większość znanych z kart komiksów bohaterów (łotrów zresztą też) przeżywa swoje przygody właśnie w tej metropolii. Jeśli wiec jesteś fanem Spider-Mana i spółki, nie możesz przejść obojętnie obok mapy stworzonej przez serwis BuzzFeed. Co ciekawe, znalazło się na niej nawet miejsce dla niesławnego filmu o przygodach braci Mario.

[kliknij na obrazek w celu powiększenia]

Tagi:Tagi:


 1. Den
  Październik 12th, 2011 at 14:11 | #1

  Jestem ciekaw czy kiedyś jakieś biuro podroży zorganizuje u nas podobną wycieczkę po NY szlakami superbohaterów. Wiem, że np. fani Star Wars na Bastionie skrzyknęli się i w te wakacje ruszyli do Turcji śladami planu filmowego – wiec takie coś mogłoby wypalić ;)

 2. SroQ
  Październik 12th, 2011 at 14:17 | #2

  Inicjatywa byłaby na pewno ciekawa, tylko wiadomo – trzeba by skrzyknąć odpowiednią ilość ludzi, żeby nie płacić za to przegiętej kwoty. Pewnie mozna by zrobić to samemu taniej, ale jednak wykwalifikowany przewodnik to jest dobra rzecz, przynajmniej wiadomo, ktorych dzielnic i lokacji lepiej unikac xD

 3. McMuffin
  Październik 13th, 2011 at 17:11 | #3

  To jak, panowie, w wakacje jakieś karawana on tour? ;)

 4. SroQ
  Październik 13th, 2011 at 17:13 | #4

  Pomyślimy, zobaczymy ;)