Home > Blog > Forum – reaktywacja

Forum – reaktywacja

Październik 20th, 2011 Idź do komentarzy


Po dłuższych dyskusjach wewnątrz redakcji postanowiliśmy, że czas najwyższy przywrócić do życia karawanowe forum i odpowiednio je rozkręcić. Dlatego też jeśli lubisz pogadać o kilku bzdetach z innymi zapaleńcami, nawet nie zastanawiaj się nad rejestracją – potrzebujemy Cię jak nigdy, aby serwis mógł być jeszcze lepszy ;)
Forum możesz znaleźć w zakładce na stronie głównej lub pod tym linkiem.

Tagi:Tagi:


 1. Tfor
  Październik 20th, 2011 at 14:35 | #1

  No, rejestrować się!
  ;)

 2. SroQ
  Październik 20th, 2011 at 17:09 | #2

  Rejestrują, rejestrują.

 3. Tatuś Muminka
  Październik 24th, 2011 at 10:14 | #3

  Nadal można łapać bany za niewygodne posty? :D

 4. SroQ
  Październik 24th, 2011 at 10:37 | #4

  Tatuś, nie musisz specjalnie się afiszować, żeby wyszło na wierzch, kim faktycznie jesteś i po co piszesz wszystkie krytyczne komentarze – wybacz, ale jesli ktoś czyta karawane, nie udzielając się w żadnej normalnej dyskusji i jedyne co robi, to zostawia od czasu do czasu jakieś wjazdy, nie ma bata żeby ktoś się nabrał. Mało tego, skoro jesteś takim wielkim znawcą starej karawany (rzekłbym, że od kuchni wręcz) to bardzo dziwne, ze podpisujesz się zupełnie inaczej niż występowałeś na niej wtedy – ale anonimowy Tatuś Muminka brzmi lepiej jak prawdziwy nick osoby, której obecnie zależy na smarowaniu karawany na potrzeby innego serwisu (który ostatnio coś niezbyt trybi mimo buńczucznych zapowiedzi) – z czystej przyzwoitości nie wymienię nazwy.
  Po prostu ten zostawię jako przestrogę, zaś każdy następny troll po prostu będzie leciał gdzie jego miejsce. Powód możesz sobie wpisać dowolny – i tak dorobisz do wszystkiego drugie dno, więc i tak źle, i tak niedobrze, a zwyczajnie nie chcę mi się bawić twoimi klockami.

 5. Tatuś Muminka
  Październik 24th, 2011 at 17:58 | #5

  E no, po prostu zadałem pytanie bo fakt banowania za niewygodne posty miał miejsce o czym, mam nadzieję, doskonale wiesz. A to chyba takie mało profesjonalne zamiatać pewne sprawy pod dywan i udawać, że nic się nie dzieje, nie sądzisz? Po to jest forum by prowadzić dyskusję i wszelkie kwestie sobie wyjaśniać. Banować można za obrażanie, wulgaryzmy or sth, nie za niewygodne informacje.

  P.S. Możesz mi przypomnieć mój „prawdziwy” nick?

 6. SroQ
  Październik 24th, 2011 at 18:05 | #6

  Nie będe nic podawal personalnie, bo to nie moja brocha. Wystarczy spojrzeć na stare wpisy czy zarejestrowanych na forum i żadnego Tatusia Muminka się tam nie uświadczy.

 7. Tatuś Muminka
  Październik 25th, 2011 at 17:44 | #7

  To trzeba być zarejestrowanym na forum i komentować stare wpisy, żeby istnieć? :O

  No, ale skoro twierdzisz, że podpisywałem się inaczej to napisz mi kim jestem, cóż to za problem? Najpierw zarzuty robisz, a potem nie potrafisz ich obronić.

 8. SroQ
  Październik 25th, 2011 at 18:18 | #8

  Jesli kto sie wypowiada na temat forum, na ktorym nie jest rzekomo zarejestrowany i wcale się nie udzielał (komentowanie starych wpisow? A po co mi to, karawana ma baze wszystkich userow forum od jego początku i to wystarcza zeby sprawdzic, ze cie tam nie ma) to coś jest nie tak chyba, nie sądzisz?

 9. Tatuś Muminka
  Październik 25th, 2011 at 19:07 | #9

  Naprawdę uważasz, że trzeba być zarejestrowanym i udzielającym się userem, żeby pewne rzeczy dostrzec?